OFERTA

W standardowej ofercie posiadamy w ciągłej sprzedaży suchy lód w postaci peletek o średnicy ok. 3mm. Na indywidualne zapytania możemy przygotować ofertę na suchy lód w postaci peletek o średnicach 1,7mm; 2,2mm; 8mm; 16mm a także bloki o różnych wymiarach.

W ciągłej sprzedaży mamy również pojemniki styropianowe do przechowywania suchego lodu o pojemnościach 6,6dm3 (ok. 5kg suchego lodu), 13,5dm3 (ok. 10kg suchego lodu), 25dm3 (ok. 20kg suchego lodu). Istnieje możliwość dostawy suchego lodu w innych pojemnikach – na indywidualne zapytanie.

W przypadku chęci zakupu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy :

Agnieszka Grobelna : tel. 663 945 153; suchylod@grobelny.com.pl

lub dowolna forma kontaktu na telefony i maile podane w dziale „Kontakt”.

Możemy również przedstawić ofertę dostawy urządzeń do produkcji suchego lodu oraz zestawów do czyszczenia suchym lodem. Współpracujemy w tym zakresie z duńską firmą AQUILA TRIVENTEK A/S, niektóre z tych urządzeń są produkowane bezpośrednio przez naszą firmę.

Firma AQUILA TRIVENTEK A/S jako jedyna na świecie opatentowała system produkcji suchego lodu z odzyskiem odpadowego CO2, w którym stopień zużycia ciekłego dwutlenku węgla na 1kg suchego lodu wynosi 1,2/1 (w porównaniu do rozwiązań innych producentów oznacza to dwukrotne zwiększenie sprawności procesu produkcji suchego lodu). Urządzenia te we współpracy z naszą firmą są systematycznie ulepszane, a odbiorcami są największe światowe koncerny zajmujące się gazami technicznymi od Stanów Zjednoczonych poprzez Europę aż do Australii.